Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: No i wreszcie sobie kupiłem...;)

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    No i wreszcie sobie kupiłem...;)

    Witajcie,
    właściwie nie kupiłem, tylko zamówiłem, przyjdzie jutro. Wybrałem C-4000Z ze względu na atrakcyjną cenę. Chciałem C-750UZ ze względu na zoom, ale przemyślałem, że na początek wystarczy mi ten. W razie "W" sprzedam i niewiele stracę. Poza tym tańsze karty, a zoom'a chyba nie wykorzystam itp. Miałem z nim do czynienia, gdyż mają go moi znajomi i mam ich fotki na kompie. Ale...

    Nie piszę tego posta by się pochwalić, tylko prosić Was o poradę, co jeszcze do niego kupić, tak by dobrze mi służył?
    Zamówiłem już kartę SM 128 mega Kingstona i myślę o torbie do niego, takiej większej by włożyć w niego jeszcze oddatkowe akcesoria. Zastanawiam się nad takimi modelami (komentarze użytkowników mile widziane):
    - Carena Natural 2250,
    - Carena Cobra 3 lub 4,
    - Tamrac Digital 3 lub 4,
    A może polecicie jakąś inną (w rozsądnej cenie max 120 zeta). No i jakie dodatkowe wyposażenie przyda mi się w codziennym użytkowaniu

    Wielkie dzięki za podpowiedzi .

    P.S. 1 - właśnie dostrzegłem ładowarkę GP PowerBank Rapid z 4 szt aku 1800 mAh w cenie 139 złotych. A może jakaś inna

  2. #2
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Nie znam tych toreb ale lepiej wez aparat idz do sklepu i sobie zoabcz jak aparat w nich lezy
    Idz np. do MediaMark tam maja spory wybor i innych sklepow.
    I dopasujesz sobie aparat do torby
    A akcesoria? To moze ladowarka akumularoeki aby weszly w ta torbe

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    104
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ??

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.287
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Jak zakupilem torbe do C-750 z Tuleja i Filtrem w MediaMarkt Vivanco Picnic 120. Ladowarka BU-300 jeszcze sie zmiesci pod aparatem ale np. Kable juz nie bardzo.

    Tutaj jest opis:

    http://www.vivanco.com/cms/com/detai...84&own_key=277

    Cena w Euro jest nieadekwatna do tej z MediaMarkt (64zl)

    Ale prawda jest, ze najlepiej isc do sklepu i poprzymierzac.
    Olympus C-750, 2 x 128MB + 16MB xD Olympus, Tuleja + UV King + PL-CIR HOYA STD + Filtr gwiazdkowy 6x + Dekielek, Velbon DX-888

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2004
    Mieszka w
    Okolice wawy
    Posty
    28
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    warto chyba spojrzeć również na Allegro ... ostatnio znalazłem tam jak sądzę nie głupi statyw, za naprawdę rozsądną cenę.

    Tak tak, myślę, że następną rzeczą, o której powinieneś pomyśleć to statyw. Przekonasz się w gorszych warunkach atmosferycznych, no i w nocy rzecz jasna.
    nowy nabtek: Nikon D70 (18-70 i 70-300) + CF 512 i 1024 + UV HOYA SuperHMC, cyfrak: Olympus C-750, 16+128+256MB xD, statyw uniw. Velbon ... lustrzanka: Canon EOS3000n

  6. #6
    Awatar pritchard
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    80
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Czesc! Polecam torbe VANGUARD (model Vegas 21), miesci sie w niej olek c4000 z tuleja+filtr UV. Dodatkowo ma przegrodke i w drugiej komorze miesci mi sie ladowarka, drugi komplet akumulatorow i oslona przeciwsloneczna. Torba posiada tez kieszonke zapinana na zamek, do ktorej mozna sobe wrzucic karty pamieci Czyli wszystko, co potrzeba W MediaMarkt w Katowicach kupilem ja za ok 50zl. Trafnego wyboru
    -=: Olympus C-4000 ZOOM + Tuleja + UV, CPL @52mm + Velbon CX-440 + Adapter D (M52*0,75/M52*0,75) + Helios 2/58 POWERED:=-

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    ja tez mam tej firmy torbe (i chyba nawet ta sama) i polecam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    ja tez mam tej firmy torbe (i chyba nawet ta sama) i polecam
    qrde nie mogę ich znaleźć w żadnym sklepie

  9. #9
    Awatar pritchard
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    80
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    @ Jeronimo: Zmien sobie jeszcze statyw na 440 i wogole ludzie nas nieodroznia ))) Pozdro
    -=: Olympus C-4000 ZOOM + Tuleja + UV, CPL @52mm + Velbon CX-440 + Adapter D (M52*0,75/M52*0,75) + Helios 2/58 POWERED:=-

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    no CX-200 ma jeden plus - jest bardzo maly po zlozeniu wiec miesci sie nawet do zwyklego plecaka
    A tak poza tym to ten statyw to jeden wielki rozkladany minus - nikomu go nie polecam z uwagi na brak mozliwosci ustawienia zdjecia pionowego :/ Kupujac go zakladalem ze w poziome zdjecia mi wystarcza... jednak to bylo bledne zalozenie. Jesli bede mial kase to sobie kupie jakis maly fajny i obowiazkowo z goraca stopka w komplecie
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

Podobne wątki

  1. DxO Optics wreszcie dla Oly!
    By squbel in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 5.12.09, 08:10
  2. Moje E-1 wreszcie było w serwisie
    By Morley in forum E-System
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 7.09.07, 13:00
  3. Po co kupiłem E-1?
    By Smerf Maruda in forum E-System
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 7.11.06, 22:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.