Strona 266 z 266 PierwszyPierwszy ... 166216256264265266
Pokaż wyniki od 2.651 do 2.656 z 2656

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #2651

    Dołączył
    Dec 2019
    Mieszka w
    Elbląg
    Posty
    75
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ej, trzeba było dac znać...
    ...ogłozenie o zlocie było na grupie FB. W styczniu, zapisy zamkneły się w pół dnia
    Skąd miałem wiedzieć, że tam jesteś? W sobotę kumpel spotkał grupę ze zlotu jak "zaatakowali" wieżę widokową - od Niego się dowiedziałem, że jest zlot m43 w Bartlowiźnie.
    Jak tam przekrój grupy? Pewnie więcej Olympusów, było trochę Panasoniców?

  2. #2652
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.680
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez galvan Zobacz posta
    Skąd miałem wiedzieć, że tam jesteś? W sobotę kumpel spotkał grupę ze zlotu jak "zaatakowali" wieżę widokową - od Niego się dowiedziałem, że jest zlot m43 w Bartlowiźnie.
    Jak tam przekrój grupy? Pewnie więcej Olympusów, było trochę Panasoniców?
    Praktycznie same Olympus / OM.
    Nie widziałem chyba nikogo z Panasonic.
    Przekrój wiekowy różnorodny - kolega Janusz z małżonką chyba zajęli pozycję nestorów, ale ludzie w okolicach 30 ki też byli.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  3. #2653
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.916
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ogłozenie o zlocie było na grupie FB. W styczniu, zapisy zamkneły się w pół dnia
    Wszędzie się wkręca ta twarzoksiążka - coraz więcej organizacji i instytucji zmusza do korzystania z Facebooka komunikując się ze światem tylko za jego pośrednictwem A ja jakoś mam opory przed zakładaniem na FB konta.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  4. #2654
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.680
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Wszędzie się wkręca ta twarzoksiążka - coraz więcej organizacji i instytucji zmusza do korzystania z Facebooka komunikując się ze światem tylko za jego pośrednictwem A ja jakoś mam opory przed zakładaniem na FB konta.
    Już kilka razy zdarzyło mi się, że jedyny support jaki odpowiadał to właśnie na FB. Lepiej albo gorzej,ale odpowiadał.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  5. #2655
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.766
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Wszędzie się wkręca ta twarzoksiążka - coraz więcej organizacji i instytucji zmusza do korzystania z Facebooka komunikując się ze światem tylko za jego pośrednictwem A ja jakoś mam opory przed zakładaniem na FB konta.
    Wiedząc jak zbierają o użytkownikach dane i personalizują reklamy też nie jestem ich fanem.
    Szkoda, że na forum coraz mniej ludzi się udziela.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  6. #2656
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.062
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Wszędzie się wkręca ta twarzoksiążka - coraz więcej organizacji i instytucji zmusza do korzystania z Facebooka komunikując się ze światem tylko za jego pośrednictwem A ja jakoś mam opory przed zakładaniem na FB konta.
    W moim przypadku posrednio zostalem zmuszony do zalozenia konta na FB bo wymagano aby na konto FB przedszkola przesylac prace córki.
    W szkole tez jest szkolne FB i tam publicznie sa umieszczane zdjecia dzieci. Jest ok bo zgode na publikacje podpisalem.
    Niedawno córka byla na imprezie w Olimpic Bowling Center - Kręgielnia Bydgoszcz i jednego dnia dostaje info od jednego rodzica i patrze, ze bez zgody rodziców zostaly umieszczone na FB tej kregielni foty dzieciaków.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mowa była o walce rolling shutter. Ktoś napisał o Z5, a ja na to, że ktoś podał zły przykład, bo Z5 to najtańszy (i co najwazniejsze już stary) aparat, postępem jest Z9.
    Postęp dokonuje sie wewnątrz systemu. Na innym etapie jest Sony - tam juz jest migawka globalna. W Nikonie Z9 i 8 brak szczelinowej, globalna to nie jest, ale rolling shutter już minimalny.
    Uwaga, że Canon RP jest tańszy ...no nic nie wnosi do tematu postępu. No może jedynie udowadniać, że postępu nie należy szukać w najtańszych aparatach
    Ok. Nie wiedzialem, ze chodzi o dana funkcje systemu w kontekscie ceny body.
    Jednak jezeli mozna mowic o postepie to bardziej mi sie on kojarzy z tym, ze ludzie maja stare body w systemach MFT, APS-C i chca jak najtaniej przejsc na FF.
    Dla wielu amatorów bedzie to postep bo moga miec najtaniej FF jako bezlustro. Do wielu zastosowan Canon RP bedzie swietnym nowoczesnym rozwiazaniem.
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.